(0372)-55-19-44
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English

Робочі візити Олександра Паскаря до Кельменецького та Хотинського районів

Опубліковано 28 вересня 2018 року, 14:04

Робочі візити Олександра Паскаря до Кельменецького та Хотинського районів

 

У рамках запланованого графіку робочих поїздок 27 вересня 2018 року начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Чернівецькій області Олександр Іванович Паскар відвідав Кельменецький та Хотинський райони.

На зустрічі з головою Кельменецької РДА Швецем В.М., головою Кельменецької районної ради Ілашем В.М., головними розпорядниками коштів районного бюджету обговорювались проблемні питання казначейського обслуговування, стан переходу розпорядників та одержувачів бюджетних коштів на систему дистанційного обслуговування, здійснення попередньої оплати з капітального будівництва та ремонту, використання субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, затверджених постановою КМУ від 06.02.2012 №106 (зі змінами) та на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань та інше.

   Олександр Паскар ознайомив присутніх із нововведеннями в системі казначейського обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів та наголосив на необхідність тісної співпраці та взаємодії з органами Державної казначейської служби України. 

 

На аналогічній зустрічі в Хотинському районі з заступником голови Хотинської районної державної адміністрації Т. Бринь, заступником голови Хотинської районної ради А.Коломійцем, заступником голови Хотинської міської ради В. Сторчаком, начальником районного фінансового управління М. Усатою, головою Недобоївської ОТГ Ю. Юзвою, заступником голови Рукшинської ОТГ В.Мариняком, а також з представниками розпорядників бюджетних коштів, зокрема Клішковецької ОТГ, Хотинського районного управління освіти, Хотинської центральної районної лікарні, КНП «Хотинський центр первинної медико-санітарної допомоги», управління праці та соціального захисту населення Хотинської РДА висвітлювались актуальні питання щодо роботи автоматизованої системи електронної звітності «Є-Звітність», системи дистанційного обслуговування клієнтів Казначейства в районі, перехід у 2019 році всіх видаткових рахунків розпорядників та одержувачів бюджетних коштів місцевих бюджетів на МФО Державної казначейської служби України, а також надано роз’яснення щодо питань, які виникають у процесі розрахунково-касового обслуговування клієнтів Казначейства. Обговорювалися питання щодо казначейського обслуговування закладів освіти, охорони здоров'я, об'єднаних територіальних громад.

 

Керівник Головного управління Казначейства О.Паскар звернув увагу присутніх на переваги придбання цінних паперів за рахунок тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів.

Керівництво обох районів відзначило високий рівень обслуговування розпорядників бюджетних коштів казначеями даних управлінь.

На робочих нарадах Олександра Паскаря з казначеями Кельменецького та Хотинського районів розглянуто поточні питання роботи, питання утримання приміщень в належному стані із дотриманням вимог пожежної безпеки та вимог захисту інформації.

 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux