(0372)-55-19-44
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English

Робочі візити очільника Головного управління Казначейства у Чернівецькій області Олександра Паскаря до Заставнівського та Кіцманського району

Опубліковано 27 вересня 2018 року, 16:15

Робочі візити очільника

Головного управління Казначейства у Чернівецькій області

Олександра Паскаря

до  Заставнівського та Кіцманського районів

 

26 вересня 2018 року начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Чернівецькій області Олександр Паскар розпочав робочі поїздки з Заставнівського району.

Зустріч відбулася з представниками місцевої влади району: керівником апарату Заставнівської районної державної адміністрації І.Семенюком, заступником голови Заставнівської районної ради В.Мельником, а також з представниками розпорядників бюджетних коштів, зокрема Заставнівського районного відділу освіти, молоді та спорту (О.Козарійчук), Заставнівської центральної районної лікарні (В.Липка), КЗ «Заставнівський центр первинної медико-санітарної допомоги» (Л.Шевчук), управління соціального захисту населення Заставнівської РДА (Г.Альошкіна).

Під час зустрічі висвітлено актуальні питання щодо роботи автоматизованої системи електронної звітності «Є-Звітність», системи дистанційного обслуговування клієнтів Казначейства в районах, відкриття нових рахунків для обліку надходжень бюджетів через єдине МФО, а також надано роз’яснення щодо питань, які виникають у процесі розрахунково-касового обслуговування клієнтів Казначейства. Також обговорювалися питання щодо казначейського обслуговування закладів освіти та охорони здоров'я.

Крім того, відбулася робоча нарада Олександра Паскаря з казначеями Заставнівського району, на якій обговорювались поточні питання основної діяльності, утримання приміщення в належному стані із дотриманням вимог пожежної безпеки та вимог захисту інформації.

У продовження робочих поїздок цього ж дня очільник Головного управління Казначейства відвідав Кіцманський район. В ході робочого візиту відбулася зустріч з представниками влади та керівниками головних розпорядників коштів місцевих бюджетів. На засіданні круглого столу в приміщенні Кіцманської районної державної адміністрації були присутні: т. в. о. голови районної державної адміністрації Ю. Косар, заступник голови районної державної адміністрації Г. Мельничук, голова районної ради П. Лумей, начальник фінансового управління Кіцманської РДА  Г. Курилюк, представники ОТГ Кіцманської міської ради та Мамаївської сільської ради, керівники бюджетних установ. Олександр Паскар  у ході спільної розмови звернув увагу на нещодавні нововведення в казначейському обслуговуванні розпорядників коштів державного та місцевих бюджетів, відкриття з 01.01.2019 видаткових рахунків розпорядників та одержувачів коштів місцевих бюджетів на балансі центрального апарату Державної казначейської служби України, питання проведення проведення оплати за програмою по доступних ліках у ході медичної реформи та зарахування надходжень за надані медичні послуги, перехід розпорядників та одержувачів коштів місцевих бюджетів на систему дистанційного обслуговування та застосування програмного продукту “Є-Звітність”.

Начальником Головного управління Казначейства відмічено активну участь працівників управління у популяризації переходу розпорядників бюджетних коштів на систему дистанційного обслуговування.

Керівництво району та бюджетних установ відзначили професіоналізм та високий рівень обслуговування розпорядників бюджетних коштів казначеями управління, співпрацю та розуміння у вирішенні різних робочих питань.

На нараді з колективом управління Казначейства обговорено робочі питання щодо обслуговування розпорядників коштів бюджетів всіх рівнів та проблемні питання при поданні електронної звітності. Також обговорювалися питання підготовки до опалювального сезону, дотримання правил охорони праці та пожежної безпеки.