(0372)-55-19-44
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English

Робочі поїздки начальника Головного управління Казначейства у Чернівецькій області до районів тривають

Опубліковано 24 вересня 2018 року, 10:46

 

21 вересня 2018 року в ході продовження робочих візитів до районних управлінь начальник Головного управління Казначейства у Чернівецькій області Олександр Паскар відвідав управління Державної казначейської служби України у Герцаївському та Глибоцькому районах.

У Герцаївському районі на запланованій зустрічі з розпорядниками коштів району були присутні: виконуюча обов’язки голови Герцаївської РДА Глибочану Т.М., перший заступник голови Герцаївської РДА Явецький В.М., голова Герцаївської районної ради Чукля В.М. та інші керівники і представники бюджетних  установ.

У Глибоцькому районі на засіданні круглого столу з представниками влади були присутні: голова Глибоцької районної ради П.Панчук, перший заступник Глибоцької РДА В.Коломієць, представники ОТГ Глибоцької селищної ради та розпорядники бюджетних коштів.

На зустрічах Олександр Паскар акцентував увагу на нещодавніх нововведеннях, які стосуються казначейського обслуговування державного і місцевих бюджетів в частині акумуляції всіх доходів на центральному рівні і з подальшим переходом видаткових рахунків у підпорядкування Державній казначейській службі України. Окремим питанням розглядалися переваги подання Є – звітності розпорядниками і одержувачами бюджетних коштів. Крім цього О.Паскар висвітлив переваги переходу на дистанційне обслуговування та дав вичерпні відповіді на поставлені питання присутніми у залі.

На робочих нарадах з колективами УДСКУ у Герцаївському та Глибоцькому районах особлива увага приділялась питанням популяризації системи дистанційного обслуговування та централізації дохідної частини виконання бюджетів. Також обговорювалися питання підготовки до опалювального сезону, дотримання правил охорони праці та пожежної безпеки.