(0372)-55-19-44
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English

Обговорення з громадськістю

Звіт про публічне обговорення проекту Антикорупційної програми Державної казначейської служби України на 2019 рік

 

Головне управління Державної казначейської служби України у Чернівецькій області надає інформацію про проведену щодо публічного обговорення проекту Антикорупційної програми Державної казначейської служби України на 2019 рік.

21 березня 2019 року об 11.00 год. в залі засідань Головного управління Державної казначейської служби України у Чернівецькій області відбулося засідання круглого столу, організованого головним спеціалістом з питань запобігання та виявлення корупції ГУДКСУ у Чернівецькій області щодо обговорення проекту Антикорупційної програми Державної казначейської служби України на 2019 рік.

 У зазначеному вище заході взяли участь такі представники: голова Чернівецької обласної профспілкової організації працівників державних установ Охрімовський О. В., директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області       Мунтяну А. П., завідувач сектору з питань запобігання та виявлення корупції Чернівецької ОДА Монастирський Ю. В, завідувач кафедри публічних, корпоративних фінансів та фінансового посередництва, факультет фінансів, підприємництва та обліку Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Юрій Е. О., доцент кафедри публічних, корпоративних фінансів та фінансового посередництва, факультет фінансів, підприємництва та обліку Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Олексин А. Г., доцент кафедри публічних, корпоративних фінансів та фінансового посередництва, факультет фінансів, підприємництва та обліку Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Сокровольська Н. Я.

Також, у режимі аудіозв’язку залучено до обговорення проекту Антикорупційної програми ДКСУ на 2019 рік працівників УДКСУ у районах та м.Чернівцях,розпорядників бюджетних коштів та громадських організацій.

Пропозицій та зауважень під час завчасного обговорення проекту Антикорупційної програми Державної казначейської служби України на 2019 рік не було.

Також, головним спеціалістом з питань запобігання та виявлення корупції проведено роботу щодо залучення представників громадськості, розпорядників та одержувачів бюджетних коштів до участі у підсумковому обговорені в режимі відеоконференції 28.03.2019 року.